Drajer Jacek

0 Comment

Drajer Jacek, Poznań – P006/04/12
Jacuś przyszedł na świat zdrowy, kiedy jednak miał 3,5 miesiąca zachorował na ropne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu. Przeżył choć nie dawano mu szans, niestety w wyniku przebytej choroby nie słyszy, nie mówi, nie siedzi samodzielnie oraz choruje na padaczkę lekoodporną i niedowład kończyn. Aby dojeżdżał trzy razy dziennie na rehabilitację oraz do pedagoga, psychologa, logopedy – potrzebuje specjalnego wózka, bo z obecnego wyrósł.

 

Dzięki Waszej pomocy, udało nam się pomóc w zakupie WÓZKA INWALIDZKIEGO SPECJALNEGO o wartości 14 000 PLN – wózek został przekazany w 2012r.

 

 

Serdeczne podziękowania dla Fundacji Bez Tajemnic za przekazanie 10 tysięcy złotych na zakup specjalnego wózka Otto Bock Kimba Sprint. Wózek ten bardzo dobrze służy Jacusiowi. Jest wygodny, zapewnia naszemu niepełnosprawnemu dziecku prawidłową postawę. W końcu spacery stały się przyjemnością, wcześniej bez wózka każdy spacer był udręką, Jacuś bardzo płakał wykręcał się. Dziękujemy wszystkim osobom i wolontariuszom za wytrwałość w zbieraniu nakrętek.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów

Wdzięczni rodzice