Lenik Jan Paweł

0 Comment

Lenik Jan Paweł, Alwernia – P005/04/12
Jaś urodził się jako wcześniak i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz niedowidzenie. Jeszcze samodzielnie nie siedzi i nie mówi, ale dzięki codziennej różnorodnej rehabilitacji robi powolutku postępy. Dofinansowany wózek ze specjalistycznym siedziskiem pozwoli mu na przebywanie w odpowiednim ułożeniu, zapewni dobrą pozycję, a także bardzo ułatwi proces karmienia, nauki i zabawy.

 

Dzięki Waszej pomocy, udało nam się uzbierać na WÓZEK I SIEDZISKO REHABILITACYJNE o wartości 13 855,24 PLN – wózek i siedzisko zostało przekazane Janowi w 2012r.

 

Szanowni Państwo!

Wózek rehabilitacyjny, który mogliśmy nabyć dzięki Państwa pomocy, spisuje się rewelacyjnie. Chcieliśmy serdecznie za to podziękować. Zorganizowanie zbiórki zakrętek przez Fundację Bez Tajemnic dla naszego synka Jasia przez wolontariuszy, jak i mnóstwo ludzi dobrej woli, sprawiło, że funkcjonowanie Jasia znacznie się poprawiło, dzięki możliwościom jakie sprzęt posiada. Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z poważaniem

Agata i Paweł Lenik