Przekaż zakrętki

0 Comment

Mam zakrętki i co dalej?

Jest dużo możliwości przekazania zakrętek na rzecz naszego programu.

  1. Jeśli posiadasz ponad 500 kg zakrętek – daj nam znać pisząc na adres transport@zakretki.info, postaramy się odebrać od Ciebie zakrętki.
  2. Jeśli natomiast zbierzesz mniejszą ilość zakrętek ale chcesz i nią się podzielić – sprawdź mapę punktów zbiórki i dowiedz się gdzie w Twojej okolicy najbliższej można oddać zakrętki. Nie zwlekaj, dzięki Tobie dzieciaki szybciej dostaną wymarzony sprzęt rehabilitacyjny (każdy punkt zbiórki przyjmuje maksymalnie do 5 kg zakrętek)!
  3. Przypominamy również, że w większości przypadków będziemy prosili Cię o dostarczenie zakrętek do naszych koordynatorów. Odbiór zakrętek w ilości mniejszej niż 500kg w 90% przypadków jest nieopłacalny (koszt transportu przekracza wartość zakrętek).

 

Tutaj znajdziesz mapę ze wszystkimi naszymi Koordynatorami i punktami zbiórki.

 

Uważaj na podmioty, które z chęcią odbierają małe ilości zakrętek. Prawdopodobnie te transporty nie pomogą w finansowaniu sprzętu rehabilitacyjnego. Pamiętaj, że wzrastający koszt paliwa uniemożliwia często specjalne wyprawy po odbiór małej ilości zakrętek.

Bywają na szczęście osoby dobrego serca, które przy okazji są w stanie podrzucić nawet małą reklamówkę zakrętek. Dziękujemy tym osobom, że wspierają nasze działania, sytuacje te zdarzają się niestety dość rzadko, i w przypadku działań ogólnopolskich nie ma możliwości zagwarantowania, że w każdym przypadku pojawi się taka dobra dusza.

 

Skontaktuj się z naszymi koordynatorami regionalnymi, którzy pomogą rozwiązać Twój problem.