Karolina Cich

0 Comment

Karolina Cich , woj. małopolskie  – P062/11/13

 

Karolina od urodzenia choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową (rozszczep kręgosłupa), wodogłowie wtórne (ma wstawioną zastawkę odprowadzającą nadmiar płynu rdzeniowego do otrzewnej), pęcherz neurogenny (wymaga cewnikowania 6 razy w ciągu doby). Po trzykrotnym złamaniu lewej kończyny dolnej ma krótszą nogę, natomiast w następstwie przepukliny ma też niedowład wiotki kończyn dolnych. Karolina wymaga stałej opieki, intensywnej rehabilitacji oraz ćwiczeń logopedycznych. Dziewczynka ma jeszcze trójkę rodzeństwa w wieku szkolnym. Wydatki związane ze szkołą, bieżące rachunki i koszty związane z leczeniem Karolinki to duże obciążenie finansowe rodziny. Wózek, z którego obecnie korzysta stał już się dla niej niebezpieczny;  dziewczynka nóżkami dostaje do ziemi,  co może spowodować przechylenie ciała i upadek. Rodziców nie stać na samodzielne sfinansowanie nowego sprzętu, dlatego proszą o pomoc.

 

Dziekujemy !!! Uzbieraliśmy zakrętki na  WÓZEK INWALIDZKI  o wartości  9 500.00 PLN

Wózek został przekazany w 2014 roku.

 

W imieniu Karolinki, a przede wszystkim swoim bardzo dziękujemy Fundacji Bez Tajemnic za przekazanie kwoty 9.500  złotych na zakup nowego wózka inwalidzkiego.

          Ogromne podziękowania składamy wolontariuszom, bo dzięki Wam i ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi oraz dzieci,  nasza córeczka  otrzymała nowy wózek, który jest jej niezbędny w uczestniczeniu w rehabilitacji, wizytach u wielu specjalistów oraz zajęciach logopedycznych. Dzięki temu może w przyszłości stanie się bardziej samodzielna.

mama z Karolinką